Produkty

Przenośne detektory gazów

Wyciek gazu z instalacji, spowodowany jej nieszczelnością, stanowi poważne zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi. Niektóre gazy w wysokim stężeniu mogą również powodować eksplozje, a co za tym idzie – ogromne straty materialne. Ze względu na tak wysokie ryzyko, konieczna jest regularna kontrola wszystkich instalacji gazowych. Wykrywanie takich wycieków umożliwiają detektory gazu.

W sytuacjach, gdzie instalacja gazowa nie ma wbudowanego detektora, przenośny detektor gazu to niezwykle przydatne urządzenie. Bieżące kontrole systemów gazowych stają się o wiele łatwiejsze, gdy detektor gazu to urządzenie mobilne. Dzięki niewielkim rozmiarom można w wygodny sposób używać go praktycznie wszędzie. Przenośny detektor gazu ma zastosowanie zarówno w ochronie osobistej, jak i w przenośnych systemach bezpieczeństwa.

Przenośny detektor gazu firmy Crowcon pozwala na upewnienie się, że instalacja gazowa zachowuje szczelność po naprawie lub montażu. Sprawdzi się oczywiście również przy okresowej kontroli szczelności instalacji i liczników gazowych. Urządzenie to może być wykorzystywane w wielu zawodach i branżach np. przez kominiarzy, instalatorów urządzeń gazowych, a także zakłady gazownicze i przemysłowe, a także spółdzielnie mieszkaniowe.

W szerokiej ofercie marki Crowcon z pewnością znajdziesz sprzęt, który będzie idealnie odpowiadać Twoim potrzebom. W naszym asortymencie występują zarówno urządzenia wielogazowe, jak i jednogazowe. Każde z nich możesz kalibrować w zależności od potrzeb. Oprócz tego, posiadamy produkty, które różnią się wielkością, funkcjonalnościami, liczbą oraz rodzajami czujników, zastosowanym wyświetlaczem oraz certyfikacją. Urządzenia oferowane przez naszą firmę przeznaczone są do pomiaru m.in. gazów palnych, toksycznych i tlenu.

Dzięki tak dużej różnorodności asortymentu nasi klienci mogą znaleźć urządzenie szczegółowo dostosowane do ich potrzeb. Wierzymy, że każdy przenośny detektor gazu powinien być dobrany precyzyjnie do określonych zadań – na tym opiera się filozofia marki Crowcon.


Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa