Produkty

Autoryzowany serwis detektorów

gas-pro

Autoryzowany serwis

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Crowcon w zakresie serwisowania, naprawy i kalibracji całego asortymentu produktów.  Odpowiednie przeszkolenie oraz certyfikacja upoważnia nas do świadczenia usług. 

Kalibracja i serwisowanie detektorów gazu

Detektory wymagają cyklicznej kalibracji, aby zachować właściwości w zakresie charakterystyki ATEX oraz współczynnika ochrony IP. Dzięki temu zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowników. 
Oferujemy usługi w zakresie:

 • naprawy z wykorzystaniem certyfikowanych części zamiennych
 • serwisu
 • kalibracji


Nasi technicy posiadają kwalifikacje gwarantujące wykonanie czynności serwisowych, na poziomie wymaganym przez firmę Crowcon.

Kontakt z serwisem:

+48 605 472 559

+48 605 472 524

+48 22 489 65 19

DetektoryGazu@techem.com.pl

 

 

 

 

  Do pobrania

  Napisz do nas

  Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa