Produkty

Autoryzowany serwis detektorów

gas-proKalibracja i serwisowanie detektorów gazu

Produkty firmy Crowcon są zaprojektowane tak aby spełnić szereg wymagań zawartych w normach obowiązujących na obszarze Europy oraz przepisów o zasięgu ogólnoświatowym. Wszystkie produkty firmy Crowcon muszą być regularnie serwisowane lub naprawiane z wykorzystaniem certyfikowanych części zamiennych przez techników serwisu posiadających kwalifikacje gwarantujące wykonanie czynności serwisowych, na poziomie wymaganym przez firmę Crowcon.

Jeżeli wyżej opisane zalecenia nie zostaną spełnione, detektory mogą stracić swe właściwości w zakresie charakterystyki ATEX oraz współczynnika ochrony IP i tym samym zagrażać bezpieczeństwu użytkownika. W takim przypadku firma Crowcon nie będzie ponosiła odpowiedzialności za bezpieczną pracę i funkcjonalność sprzętu.

Autoryzowany serwis

Firma Crowcon organizuje regularne sesje szkoleniowe dla swoich autoryzowanych partnerów w zakresie serwisowania, naprawy i kalibracji całego asortymentu produktów Crowcon. Wszystkie autoryzowane centra serwisowe posiadają stosowny certyfikat, który mają obowiązek okazać każdej firmie, która tego zażąda, w celu potwierdzenia posiadanych uprawnień.

 

BP Techem Sp. z o.o.
ul. Ludwinowska 17
02-856 Warszawa

 

Tel: (22) 48 96 519

Kom. 605 472 559

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa