Produkty

Gasman - jednogazowy przenośny detektor gazu

Główne cechy:

 • Jednogazowy
 • Dostępne dla gazów palnych, tlenu i gazów toksycznych
 • Wersje z akumulatorem dla wszystkich rodzajów gazu
 • Wersje bateryjne dla tlenu i gazów toksycznych
 • Ultra lekkie - tylko 85g dla wersji toksycznych
 • Głośny alarm dźwiękowy 95dBA
 • Alarm wibracyjny i wizualny – diody LED
 • Klasa ochrony IP65 / IP67
 • Standardowe wskazania stężenia gazów w czasie rzeczywistym,
  dla gazów toksycznych alarmy na średnie ważone stężenia TWA
 • Rejestrowanie zdarzeń
 • Dostępny z technologią MPS

Gasman_20220424_web.pdf

 

 

 

Wybierz detektor dopasowany do Twoich potrzeb

Urządzenie Gasman gwarantuje pełne bezpieczeństwo dzięki skutecznemu alarmowi (3 rodzaje alarmu uruchamiane jednocześnie).

Wytrzymała, odporna na uderzenia konstrukcja i zgodność z klasą szczelności IP65 sprawia, że urządzenie Gasman może być stosowane w najtrudniejszych środowiskach. Pomimo kompaktowej obudowy daje możliwość wyboru dużej ilości sensorów gazów toksycznych i tlenu oraz sześć opcji kalibracji dla gazów palnych.

 Wymagane zakresy i alarmy mogą różnić się w zależności od kraju i zastosowania. Można je konfigurować zgodnie z określonymi wymaganiami. Dla każdego kanału gazu można ustawić dwa poziomy natychmiastowego alarmu. Urządzenia dla gazów toksycznych są wyposażone również w alarmy przekroczenia średniego ważonego stężenia w czasie. Kalibracja gazów palnych jest standardowo dostępna dla metanu, propanu, butanu, pentanu, wodoru i etylenu. Urządzenie Gasman jest dostępne również w wersji CO2 dla obszarów bezpiecznych, oferujących pomiar dwutlenku węgla w zakresie 0-5%.

 

Technologia MPS   mps

 Dokładne wykrywanie ponad 15 niebezpiecznych gazów za pomocą jednego czujnika MPS zapewnia większe bezpieczeństwo i wydajność pracy.

Teraz dostępne dla detektorów stacjonarnych i przenośnych.

MPS w detektorach przenośnych:

 • Rozwiązany problem „zatrucia czujników”
 • Dokładność wielogazowa TrueLEL
 • Pomiar stężenia wodoru
 • Wydłużona żywotność baterii
 • Strefa 0 z certyfikatem

Wykrywane gazy: butan (C4H10), etan (C2H6), wodór (H2), izobutan (HC(CH3)3), izobutylen (C4H8), izopropanol (C3H8O), metan (CH4), keton metylowo-etylowy (MEK, C4H8O), pentan (C5H12), propan (C3H8), propylen (C3H6), aceton (C3H6O), etylen (C2H4), heptan (C7H16), oktan (C8H18), styren (C8H8), toluen (C7H8), ksylen (C8H10).

 

 

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa