Produkty

Detektor Tlenu (detektor O2)

 

Przenośne detektory gazów

gasmanGASMAN

Dzięki wytrzymałej, odpornej na uderzenia konstrukcji i zgodności z klasą IP65 urządzenie Gasman może być stosowane dla szerokiego zakresu gazów, zapewniając sześć opcji kalibracji dla gazów palnych.

Czytaj więcej o detektorze Gasman.

 

tetra-3-jpeg

TETRA 3

Intuicyjny, osobisty miernik do monitorowania 4 gazów, wyposażony w czytelny wyświetlacz zamontowany w górnej części obudowy, odporny na najtrudniejsze warunki przemysłowe.

Czytaj więcej o detektorze Tetra 3.

 

 

 gaspro2GAS-PRO

Stworzony z myślą o osobach pracujących w przestrzeniach zamkniętych oraz osobach zarządzających flotą przyrządów pomiarowych. Urządzenie pozwala wykrywać do 5 rodzajów gazów i jest wyposażone w zwartą, wytrzymałą obudowę zapewniającą ochronę w trudnych warunkach otoczenia.

Czytaj więcej o detektorze Gas-Pro.

 

TRIPLE Ptrp-irLUS +

Przenośny wykrywacz palnych węglowodorów lub dwutlenku węgla, tlenu i gazów toksycznych. Czujnik węglowodorów na podczerwień jest odpowieni zarówno do pomiaru weglowodorów w powietrzu, jak również w przestrzeniach zamkniętych.

 Czytaj więcej o detektorze Triple Plus+.

 

 DETECTIVE+det-both

Przenośmy wykrywacz gazu. Używany pojedynczo lub we współpracy z innymi, generuje głośny i wyraźny alarm, który stanowi ostrzeżenie o zagrożeniu gazem na danym obszarze.

Czytaj więcej o detektorze Detective+. 

 

Stacjonarne systemy gazów

 

XGARD

Dexgard-frtektor w wykonaniu przeciwwybuchowym z czujnikiem na podczerwien wykorzystujacym dwie długosci fal pomiarowych, zapewniajacym niezwykle skuteczne wykrywanie niebezpiecznych gazów i par. 

Czytaj więcej o detektorze Xgard.

 

 

 

TXGARD-IS +txgard-is-

Iskrobezpieczny, niezawodne wykrywanie gazów palnych, toksycznych lub tlenu za pomocą lokalnego wyświetlacza i opcjonalnych przekaźników.

Czytaj więcej o detektorze TXgard-IS+.
 

Detektor tlenu O2

Detektor do pomiaru stężeń tlenu i dwutlenku węgla - gwarancja spokoju

Czujnik tlenu w powietrzu to urządzenie umożliwiające wykrywanie gazów toksycznych i zagrożeń. Detektor O2 posiada poliwęglanową obudowę klasy IP65 oraz wytrzymały, czytelny wyświetlacz LCD, funkcjonujący w najtrudniejszych warunkach. Konstrukcja miernika tlenu w wykonaniu przeciwwybuchowym, zapewnia bezpieczeństwo i łatwość obsługi. Czujnik poziomu tlenu w powietrzu posiada wysoki zakres pomiarowy, przed wysyłką przeprowadzana jest kalibracja, w celu zagwarantowania niezawodnego działania produktu. Jednogazowy osobisty detektor gazu posiada funkcję, która pozwala pracownikowi na zbadanie poziomu tlenu w dowolnym momencie. Osobisty detektor tlenu zapisuje poziomy tlenu w danej chwili. Dzięki temu detektor może zostać, np. opuszczony na linie do obszaru, w którym ma zostać wykonana praca lub serwis. Pracownik wyposażony w przenośny detektor może zbadać poziom tlenu w miejscach z niskim poziomem wentylacji.

W jakich miejscach powinien być wykrywacz tlenu?

Prawo stanowi, że sensory i alarmy muszą działać w strefach zagrożonych pojawieniem się substancji niebezpiecznych. Zgodnie z normą detektory gazu powinny być stosowane w pomieszczeniach przeznaczonych do składowania materiałów palnych, wybuchowych i toksycznych. Detektory tlenu stwarzają opcję uzupełnienia systemu ochrony, alarmującego przed niebezpiecznymi poziomami tlenu, a w przypadku składowania towarów niebezpiecznych, również przed ryzykiem wybuchu. W połączeniu z syrenami alarmowymi i znakami dróg ewakuacyjnych ułatwiają zagwarantowanie pracownikom bezpieczeństwa. Z pomocą detektorów znajdujących się w naszej ofercie, zbadasz natężenie wielu pierwiastków i gazów w powietrzu (takich jak tlenek węgla, dwutlenek węgla, gaz ziemny, chlor gaz, czad, ozon, metan).

W naszej ofercie znajdziesz również:

  • miernik poziomu ozonu - zapewnia łatwą kontrolę jakości powietrza podczas ozonowania,
  • czujniki CO2 i detektor tlenku węgla potocznie nazywany czujnikiem dymu, powiadamia o zwiększonym poziomie dwutlenku węgla lub tlenku węgla w powietrzu, zazwyczaj wynikającym z faktu, iż coś się pali,
  • detektor metanu alarmuje nas o tym, że poziom metanu w powietrzu wykracza poza normy, mieszanina metanu z powietrzem ma właściwości wybuchowe,
  • czujnik 2w1 tlenku węgla i gazu ziemnego zadba o bezpieczeństwo ludzi wszędzie tam, gdzie znajduje się instalacja gazowa lub butla z gazem, zaalarmuje o rozszczelnieniu instalacji i niebezpieczeństwie, 
  • czujnik czadu dymu powinien znajdować się w domach lub mieszkaniach, w których korzysta się z gazowych podgrzewaczy wody, kotłów i kominków.

 

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa