Produkty

Detektory gazu

tetra-lefttetra

 trp-ir

CROWCON DETECTION INSTRUMENTS Ltd

Firma została założona w roku 1970 i od tej pory utrzymuje się w czołówce z produktami przeznaczonymi do monitorowania bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży nowoczesnych i ekonomicznych urządzeń do wykrywania gazów palnych i toksycznych oraz monitorowania poziomu tlenu.
Znajduja one zastosowanie w przemyśle naftowym, gazowniczym, na statkach, w firmach wodociągowych i kanalizacyjnych, straży pożarnej, firmach budowlanych i innych miejscach, gdzie istnieje zagrożenie pojawienia się wycieków gazu, par toksycznych lub wybuchowych oraz braku tlenu.


Do pobrania

Napisz do nas

*Wypełniając formularz zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem S.A. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem S.A. jest Administratorem podanych bądź uzyskanych danych osobowych. Dane zebrane przez BP Techem S.A., będą przetwarzane w celu kontaktu, informowania o nowych produktach i promocjach oraz archiwalno – statystycznym. Mam prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Podanie danych jest dobrowolne.