Produkty

O firmie

gasman-o2-1Crowcon

Firma Crowcon została założona w roku 1970 i od tej pory utrzymuje się w światowej czołówce z produktami przeznaczonymi do monitorowania bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży nowoczesnych i ekonomicznych urządzeń do wykrywania gazów palnych i toksycznych oraz monitorowania poziomu tlenu.

Znajdują one zastosowanie w przemyśle naftowym, gazowniczym, na statkach, w firmach wodociągowych i kanalizacyjnych, straży pożarnej, firmach budowlanych i innych miejscach, gdzie istnieje zagrożenie pojawienia się wycieków gazu, par toksycznych lub wybuchowych oraz braku tlenu.


Techem. Produkty Bezpieczeństwa Pracy

innowacyjne-znaki

 

Innowacyjne rozwiązania

Oferujemy szeroki wybór produktów wspomagających bezpieczeństwo w pracy. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności kosztowej, a także ułatwiają codzienną pracę.

kompleksowa-oferta-znaki

 

Kompleksowa oferta

Obecnie w naszej ofercie znajdują się znaki bezpieczeństwa i BHP, taśmy antypoślizgowe i ostrzegawcze, detektory gazu , bariery elastyczne, pokrywy kompozytowe i wiele innych produktów. Dzięki temu jesteśmy jedną z niewielu firm, która jest w stanie kompleksowo zaopatrzyć Klientów, zapewniając komfort i niezawodną obsługę.

produkcjas-znaki

 

Doświadczenie w produkcji

Od ponad 25 lat zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa. Dzięki jasno określonym celom, wysokiej jakości produktów oraz stale udoskonalanej linii produkcyjnej, od lat utrzymujemy się w czołówce producentów w tym segmencie. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią /e-sklep/, a także za pośrednictwem dystrybutorów.

siec-partnerow-znaki

 

Szeroka sieć partnerów zagranicznych

Część produktów znajdujących się w naszej ofercie jest dostarczana przez zagranicznych partnerów. Współpracujemy m.in. z takimi markami jak: MPM, Crowcon, KIO Polieco, Mehlhose czy Brady.

 

znaki-techem

 

O firmie

Jesteśmy częścią BP Techem Sp. z o.o. polskiej spółki, która od 1990 r. dostarcza specjalistyczne produkty i usługi do firm z branży przemysłowej. W jej ramach funkcjonuje 8 działów: Systemy Sprężonego Powietrza i Próżni, Uszczelnienia, Szlifowanie bezpyłowe, Oleje i Smary, Produkty Bezpieczeństwa Pracy, Systemy Analityczne, Systemy Wycieraczek oraz Logistyka i Magazynowanie. Firma zatrudnia ponad 130 osób i sprzedaje swoje produkty w 20 krajach. Kapitał zakładowy wynosi 16,61 mln zł.

   

 

    Do pobrania

    Napisz do nas

    Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa