Produkty

Detektor Metanu (CH4)

Metan nazywany gazem błotnym lub kopalnianym jest wykorzystywany w przemyśle energetycznym, jako paliwo do silników oraz surowiec do otrzymywania tworzyw sztucznych. W temperaturze pokojowej jest bezbarwny i bezwonny, przez co jest bardzo niebezpieczny. Mieszanina metanu z powietrzem w odpowiednim stężeniu objętościowym ma właściwości wybuchowe i pali się płomieniowo. W ofercie Crowcon znajduje się szereg modeli do skutecznej detekcji gazów. Wszystkie urządzenia są niezawodne, funkcjonalne i wyjątkowo trwałe, dzięki zintegrowanej obudowie odpornej na wstrząsy i widocznej sygnalizacji alarmowej. Każdy detektor metanu marki Crowcon posiada prosty i intuicyjny panel sterowania, a także ergonomiczny kształt zapewniający komfort pracy. Większość urządzeń posiada potrójną sygnalizację (wibracja , sygnał dźwiękowy i widoczne diody led).

Przenośne detektory gazów

gasmanGASMAN

Dzięki wytrzymałej, odpornej na uderzenia konstrukcji i zgodności z klasą IP65 urządzenie Gasman może być stosowane dla szerokiego zakresu gazów, zapewniając sześć opcji kalibracji dla gazów palnych.

Czytaj więcej o detektorze Gasman.

 

tetra-3-jpeg

TETRA 3

Intuicyjny, osobisty miernik do monitorowania 4 gazów, wyposażony w czytelny wyświetlacz zamontowany w górnej części obudowy, odporny na najtrudniejsze warunki przemysłowe.

Czytaj więcej o detektorze Tetra 3.

 

 

 gaspro2GAS-PRO

Stworzony z myślą o osobach pracujących w przestrzeniach zamkniętych oraz osobach zarządzających flotą przyrządów pomiarowych. Urządzenie pozwala wykrywać do 5 rodzajów gazów i jest wyposażone w zwartą, wytrzymałą obudowę zapewniającą ochronę w trudnych warunkach otoczenia.

Czytaj więcej o detektorze Gas-Pro.

 

TRIPLE Ptrp-irLUS +

Przenośny wykrywacz palnych węglowodorów lub dwutlenku węgla, tlenu i gazów toksycznych. Czujnik węglowodorów na podczerwień jest odpowieni zarówno do pomiaru weglowodorów w powietrzu, jak również w przestrzeniach zamkniętych.

 Czytaj więcej o detektorze Triple Plus+.

 

DETECTIVE+det-both

Przenośmy wykrywacz gazu. Używany pojedynczo lub we współpracy z innymi, generuje głośny i wyraźny alarm, który stanowi ostrzeżenie o zagrożeniu gazem na danym obszarze.

Czytaj więcej o detektorze Detective+.

 

 

LASERMETHANE MINI (LMM)lmm

Pozwala na niezawodną i dokładną detekcję obecności metanu z bezpiecznej odległości. Wyniki pomiarów widoczne już po kilku sekundach od skierowania wiązki laseru w miejsce potencjalnego wycieku lub wzdłuż przewodu poddawanego inspekcji.

Czytaj więcej o detektorze  LaserMethane mini (LMm)

 

Stacjonarne systemy gazów

 

XGARD

Detektxgard-fror w wykonaniu przeciwwybuchowym z czujnikiem na podczerwien wykorzystujacym dwie długosci fal pomiarowych, zapewniajacym niezwykle skuteczne wykrywanie niebezpiecznych gazów i par. 

Czytaj więcej o detektorze Xgard.

 

 

 

FLAMEGARD PLUStxgard2

Przeciwwybuchowy wykrywacz gazów palnych z lokalnym wyświetlaczem i opcjonalnymi przekaźnikami.

Czytaj więcej o detektorze Flamegard Plus.

 

 

 

IRMAX

Urządirmax-plus-displayzenie służące do wykrywania palnych stężeń metanu, butanu, propanu oraz innych gazów i par węglowodorowych.

Czytaj więcej o detektorze IRmax.

 

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa