Produkty

Gasman - jednogazowy przenośny detektor gazu

Główne cechy:

 • Jednogazowy
 • Dostępne dla gazów palnych, tlenu i gazów toksycznych
 • Wersje z akumulatorem dla wszystkich rodzajów gazu
 • Wersje bateryjne dla tlenu i gazów toksycznych
 • Ultra lekkie - tylko 85g dla wersji toksycznych
 • Głośny alarm dźwiękowy 95dBA
 • Alarm wibracyjny i wizualny – diody LED
 • Klasa ochrony IP65 / IP67
 • Standardowe wskazania stężenia gazów w czasie rzeczywistym,
  dla gazów toksycznych alarmy na średnie ważone stężenia TWA
 • Rejestrowanie zdarzeń

Gasman_20220424_web.pdf

 

 

 

Wybierz detektor dopasowany do Twoich potrzeb

Urządzenie Gasman gwarantuje pełne bezpieczeństwo dzięki skutecznemu alarmowi (3 rodzaje alarmu uruchamiane jednocześnie).

Wytrzymała, odporna na uderzenia konstrukcja i zgodność z klasą szczelności IP65 sprawia, że urządzenie Gasman może być stosowane w najtrudniejszych środowiskach. Pomimo kompaktowej obudowy daje możliwość wyboru dużej ilości sensorów gazów toksycznych i tlenu oraz sześć opcji kalibracji dla gazów palnych.

 Wymagane zakresy i alarmy mogą różnić się w zależności od kraju i zastosowania. Można je konfigurować zgodnie z określonymi wymaganiami. Dla każdego kanału gazu można ustawić dwa poziomy natychmiastowego alarmu. Urządzenia dla gazów toksycznych są wyposażone również w alarmy przekroczenia średniego ważonego stężenia w czasie. Kalibracja gazów palnych jest standardowo dostępna dla metanu, propanu, butanu, pentanu, wodoru i etylenu. Urządzenie Gasman jest dostępne również w wersji CO2 dla obszarów bezpiecznych, oferujących pomiar dwutlenku węgla w zakresie 0-5%. 

 

Do pobrania

Napisz do nas

Wypełniając powyższy formularz wyrażam zgodę zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO) na przetwarzanie podanych danych osobowych przez BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy oraz przyjmuję do wiadomości, że BP Techem Sp. z o.o. jest Administratorem podanych danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu kontakt. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (określane jako RODO), w celu informowania mnie o produktach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo wglądu do treści swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania, a także usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest BP Techem Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ludwinowskiej 17, 02-856 Warszawa